| George97177 a întrebat:

Iphone 6 sau HTC M9?
Va rog raspundeti doar daca sunteti informati!

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Bineinteles ca Iphone 6, nici nu se face comparatie intre cele doua. Mult mai performant, mult mai rezistent si cu un design bestial.

5 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

E aiurea sa faci comparatie intre doua telefoane care au sisteme de operare diferite. Fara nicio retinere, Iphone 6, care matura pe jos cu HTC.

| untu a răspuns:

Iphone 6 e mai scump si complicat!

| Chief a răspuns:

Eu ți-aș recomanda să îți cumperi un telefon cu Android că poți face mai multe cu el. Bafta!

| Barbosu_Razvan_1990 a răspuns:

Avand in vedere ca au proximativ acelasi pret eu as alege Iphoneul pentru ca sunt subiectiv si imi place cum arata si in plus nu vei avea parte de surprize neplacute din partea lui dar cu un HTC nu am lucarta deci nu stiu ce sa zic dar ca specificatii arata bine si aceasta firma se respecta.

| Marciuc_Ionel_1996 a răspuns:

Ti-as recomanda Iphone 6 pentru ca facand o comparatie intre cele doua smartphone-uri acesta iese in evidenta. Un singur repros as avea pentru Iphone 6: este, cred, mai sensibil la socuri mecanice.