| AnonimFaraPereche a întrebat:

Iphone X sau Samsung galaxy S9? Ce v-ati alege?

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sunt atatea telefoane performante pe piata, de ce nu iti alegi ceva pe care chiar poti sa il cumperi?

| AnonimFaraPereche explică (pentru Bondarel99):

Pe astea de ce nu le-as putea cumpara? laughing Vor aparea si in țară.

| Bondarel99 a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Si vrei sa astepti dupa un telefon care va avea 99% aceleasi specificatii ca multe telefoane deja existente pe piata?

| AnonimFaraPereche explică (pentru Bondarel99):

Totusi e altceva. Si nu ma deranjeaza sa mai astept cateva luni happy

| Clorox a răspuns:

S9, nu prea ma dau in vant dupa iPhone, dar X-ul arata al naibii de bine, nu mai zic de performanta.

| Mieeez666 a răspuns:

Sau

| Arthiom a răspuns:

Samsung oricand, oriunde.

| Lzehxo a răspuns:

Ambele sunt ok.

| GabrieloKg a răspuns:

Un rinichi nou sau o masina.