| cFlorin a întrebat:

IPod Touch 1st generation/gen ( prima generatie ) are multi-tasking?

Răspuns Câştigător
| CharlieHarper a răspuns:

Jailbreak = Procedeu prin care se "elibrereaza" iphone-ul de restrictiile impuse de Apple, permitandu-ti astfel sa modifici si sa personalizezi respectivul software(iOS).
Prin Cydia fiecare utilizator de iDevice, poate aduce prin propriul site(repo) imbunatatiri ale systemului iOS. Cydia este si o aplicatie cu ajutorul careia veti putea cobori si instala alte aplicatii si modificari pentru iOS interzise de catre Apple.

10 răspunsuri:
| CharlieHarper a răspuns:

Nu are nativ, poți să o activezi tu.

Răspuns utilizator avertizat
| CharlieHarper a răspuns (pentru cFlorin):

Trebuie să îi faci jailbreak prin jailbreak vei avea Cydia și prin Cydia vei activa multitasking.

Răspuns utilizator avertizat
| CharlieHarper a răspuns (pentru cFlorin):

Nu, nu se poate.

Răspuns utilizator avertizat
| CharlieHarper a răspuns (pentru cFlorin):

Nu-i legală decât în anumite țări, dar nu afectează decât garanția.Dezavantaje nu prea are atât doar că dacă te apuci să îl împodobești cu toate programele posibilie și imposibile o să se miște mai greu.

| CharlieHarper a răspuns (pentru cFlorin):

Jailbreak = Procedeu prin care se "elibrereaza" iphone-ul de restrictiile impuse de Apple, permitandu-ti astfel sa modifici si sa personalizezi respectivul software(iOS).
Prin Cydia fiecare utilizator de iDevice, poate aduce prin propriul site(repo) imbunatatiri ale systemului iOS. Cydia este si o aplicatie cu ajutorul careia veti putea cobori si instala alte aplicatii si modificari pentru iOS interzise de catre Apple.

| CharlieHarper a răspuns:

Merci frumos pentru fundă. big grin

| Akeron a răspuns:

Da