| victor73 a întrebat:

Jocurile de pe google play au virusi?

6 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Nu,sunt testate de Google, deci sunt complet curate in plan de virusi.

| Alexxandruxx a răspuns:

Majoritatea nu au. Dar, dupa cum au spus si cei de mai sus, este recomandat sa folosesti si un antivirus. Eu am patit-o odata, si mi-am luat kaspersky security si a sters toti virusii.

| Rodica6666 a răspuns:

Nu!

| StroMer98 a răspuns:

Nu toate.Depinde de joc.Totusi incearca sa-ti iei un antivirus.
Funda?

| cooosminxdd a răspuns:

Nu toate au virus.dar sunt multi care fac jocuri doar ca sa-ti bage un virus in telefon sau alt gadget.te sfatuiesc sa iti iei un antivirus free bun..eu folosesc bitdefender free de pe magazin play..este foarte bun si te anunta cand esti pe vreo pagina care are virusi sau daca vreo aplicatie are virus te pune sa o dezinstalezi imediat.winking
O zi buna

| DaNieL010101 a răspuns:

Unele...