| xX Kikyo Xx a întrebat:

Jocurile de pe Nintendo DS merg si pe Nintendo 3DS? As vrea sa-mi iau unul 3DS pentru ca varamea si-a spart cel 3DS si are aproape toate jocurile care exista, dar ea inainte a avut si DS si mi dat jocurile ei mie(de ex.tongueokemon toate care exista, zelda etc.).

2 răspunsuri:
| MegaZero a răspuns:

Da merg.
E un fel de tradite pentru ei tongue
Adica jocuri de Gameboy Advance merg pe NDS, si jocuri de NDS merg pe 3DS.

| Borcik_Christian_1990 a răspuns:

Nu iti merge varamiu a avut 3DS si un prieten ia adus un un joc pe ds si a mers ...sorry