| Trollerul a întrebat:

La ce ora ajunge oare un colet care vine cu curierul? L-am comandat ieri si au zis ca trebuie sa ajunga azi, dar oare intre ce ore ajunge?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce program are curierul. Fan curier si majoritatea lucreaza pana la 6 de obicei. Cei de la cel.ro au curieri care livreaza si la 9 seara

| Jipa95 a răspuns:

Depinde de la ce firma ai facut comanda. La PCG dureaza maxim 2 zile lucratoare, eMAG-ul a 2-a zi ti-a livrat comanda. Oricum, vei primi un sms pe telefon daca e sa ajunga astazi.

| AndreeaDaria a răspuns:

Ajunge intre 3 si 7 de obicei
daca nu poti sa trimiti un mail sa vezi
happy