| NoHacker a întrebat:

Craciun fericit tuturor! Am si eu o intrebare : Duminica un prieten mi-a comandat de pe ivape.ro o tigara electronica si vine prin curierul TNT Express. El mi-a spus ca s-a uitat pe orarul celor de la TNT si ca ar fi trebuit sa ajunga ieri ( deci ieri lucrau ). Da uite ca nu a venit nimic, nici un sms nimic. Banuiesc ca de maine in colo ar trebui sa ajunga nu? Cine ati mai comandat, sau cei care au mai primit colete de la TNT, lasati un raspuns happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca era ceva iti ziceau dar vin ei.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Stai linistit, o sa vina.Intarzie putin, mai ales acum in perioada sarbatorilor cand toata lumea e ocupata si agitata.