| Randy Orton a întrebat:

La ce pret credeti ca va ajunge Samsung Galaxy Tab la mijlocul lui martie? Vreau raspunsuri complete cu detalii.

Răspuns Câştigător
| mattyx111 a răspuns:

Sar putea sa scada pana la 2000 RON pana in martie caci nu va mai fi asa NEW si pana atunci chinezii ii vor face replici si o sa fie nevoiti sa mai lase din pret

1 răspuns:
| Savy a răspuns:

Mai putin de 2500 nu o sa fie cu siguranta, tine si de cursul euro, pretul la producator/importator, preturile produselor concurente (si sa fim seriosi, [cr]Apple iPad o sa-si mentina pretul).