| anonim_4396 a întrebat:

La ce sunt bune tabletele de la Apple? laughing)))

6 răspunsuri:
| ĄĿiŒ a răspuns:

O tableta face ce aproape tot ce face si un laptop, doar ca nu de amploarea aia (editare video, lucrari 3D, jocuri, stocare). Marca unei tablete schimba pretul, eventual performantele si materialele. Ceea ce "face" o tableta Apple poate "face" si una Lenovo daca au aceleasi caracteristici. tongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

La aceleasi lucruri la care sunt bune si restul tabletelor

| ABCD122 a răspuns:

La toate laughingwinking

| PogChamp a răspuns:

E o aplicatie care iti transforma tableta intr-un cantar. Destul de ingenioasa, o recomand tuturor posesorilor.

| ThinkDifferent a răspuns:

Pai e tot o Tableta la fel ca Samsung, Sony sau altele.

Răspuns utilizator avertizat