| TraficantDeVise10 a întrebat:

La Google Chrome...
Cum pot pune ca atunci cand intru in el sa imi apara pagina cu Most Visited [ cele pe care le aleg eu] in loc de Google.

Răspuns Câştigător
| NyanMei a răspuns:

Pai ca sa iti setezi pagina de pornire, sus de tot scrie tools si dai pe el si acolo trebuie sa dai options, dupa aia ai acolo unde scrie home page si scrii site-ul care vrei sa fie pe pagina de pornire

1 răspuns:
| AnnaMaariia a răspuns:

Buna...
pai intri pe google si dai acolo dedesubt de X.une ii surubelnita si iti apare optiuni dai acolo si iti apare pagina pornire si scrii acolo. funda?happy