| Adde396 a întrebat:

Heii TPU :*! La google chrome e pagina aceea cu most visited. Cum pot schimba site. urile salvate acolo?straight face

Răspuns Câştigător
| nousername2 a răspuns:

Lasi mouse-ul pe el (alolo unde scrie MOST VISITED) fara sa apesi pe nimic pana iti apare un X apesi pe x si dispare

| Adde396 explică (pentru nousername2):

Am facut asa, dar acum sunt casutele acelea gri. Cum pot sa fixez ce site vreau eu acolo?

| nousername2 a răspuns (pentru Adde396):

Pai doar sa stergi
intri la setari acolo la cheita aceea din coltul din dreapta dai editare clear all browshing data...
si iti apare o chestie acolo sa iti alegi pe cate zile sa stergi

| nousername2 a răspuns (pentru nousername2):

Fundita? laughing:p:d:*

| Adde396 explică (pentru nousername2):

Cred ca nu ai inteles a 2a intrebare, sau nu am inteles eu raspunsul. Vroiam sa stiu cum pot pune in locul site-urilor pe care tocmai le-am sters de la most visited (cu ajutorul tau) altele, dar unele alese de mine. Daca fac asa cum ai zis tu, nu merge.

| nousername2 a răspuns (pentru Adde396):

Pai nu cred ca merge

| Adde396 explică (pentru nousername2):

Ok. Mersi pentru ajutor atunci:* si scuze daca am fost stresantahee hee

| nousername2 a răspuns (pentru Adde396):

Nu e nimic

8 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Buna! Sunt patratele cu site`urile vizitate de tine. asa-i? Pai, doar atingele cu mouse-ul si vei vedea ca`ti apare un x mai sus pe o bara. da-i pe el la fiecare patratel cu site-ul pe care numai vrei sa-l ai prezent acolo. fundita?big grin