| putzulicaaa a întrebat:

La LG g pad merge sa ii fac update la o versiune superioara de android? Multumesc!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca exista actualizare la versiunea de android pe care o are telefonul tau, da.Dar sa nu patesti ca unii de pe aici care vor sa revina cu telul la setarile din fabrica.Ca nu le functioneaza cum trebuie dupa upgrade.

| einenebun23 a răspuns:

Da poti sa ii faci, dar problema e ca iti poate da multe erori deci eu zic sa ramai la versiunea pe care o ai si cu timpul iti vei schimba telefonul.