| ihaterain a întrebat:

La momentul actual care este cea mai buna retea de telefonie mobila?happy

19 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Vodafone evident
cosmote - apartine grecilor, nu stiu cat o va mai duce.
orange - mai mult francezii. elvetienii, austriecii
vodafone este prezenta in cele mai multe tari.
si este si cea mai buna din Romania.

| cretzufinish a răspuns:

Cred ca Vodafone, pentru ca are si cea mai mare acoperire, insa e alegerea fiecaruia in functie de reteaua predominanta din familia sa. Papa

| Derye a răspuns:

Cea mai raspandita in Romania este Vodafone desi Cosmote are cele mai bune oferte. Weeeird.

| Fvn a răspuns:

Cosmote.

| 11vladutz90 a răspuns:

Cosmote...aici in Constanta aproape toti au Cosmote

| justagirlll a răspuns:

Vodafone?

| BiiBiis a răspuns:

Cosmote deoarece au oferte mai bune decat Vodafone.

| georgyana98georgy a răspuns:

Orange

| BlahxD a răspuns:

Orange.

| WestSid3 a răspuns:

Poi sunt de aceeasi parere cu @cretzufinish. Si eu sunt pe Cosmote si sunt foarte multumita de oferte, insa majoritatea prietenilor si cunoscutilor sunt in Orange. happy

| gabriela007 a răspuns:

Eu am orange si mi se pare destul de bun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca Cosmote

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone e cea mai buna retea de telefonie mobila. deeoarece Cosmote este cunoscuta doar in romania, orange la fel. dar vodafone-ul e cunoscut in mai multa lume.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmote superrr

| sweetgirl9 a răspuns:

Cosmote deoarece e ieftin are acoperire destul de bune si oferte avantajoasebig grin

| roxana_1628 a răspuns:

Cosmote:X:X:X...sunt foarte multumita de acoperire si de ofertele lor

| Corbeanu_Daria_1990 a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca Cosmote, eu sunt in retea si nu sunt probleme.

| razvyxxx a răspuns:

Cosmote:X