| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna retea de telefonie mobila?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SteauaNordului a răspuns:

Dpdv al tehnicii folosite si al corectitudinii, Vodafone.
pentru minute si alte alea : click, frog sau cosmote.
si Orange e bun in perioada asta. e greu de decis
eu sunt client Vodafone de multi ani, am avut si cosmote si Orange dar tot la Vodafone m-am intors

| kri a răspuns:

...nah acum toate sunt bune, eu nu vad nici o diferenta.adica.na eu intai am avut cosmote, apoi m-am dat pe vodafone...adica acum sunt de Vodafone,dar majoritatea au Orange, deci inseamna ca aia va fi mai buna, eu nu mi-am luat Orange pentru ca nu am pe nimeni in familie pe orange.doar pe cosmote si Vodafone am.dar cred ca o sa imi iau si de Orange pentru ca mai toti colegii mei sunt pe Orange. funda?

| Francii99 a răspuns:

Orange sau cosmote

| Whispers a răspuns:

Aici pot baga mana in foc ca e ORANGEwinking. E cea mai folosita si cea mai de incredere si cea mai buna!winking

| ana4antonyo a răspuns:

Mie una mi se pare orange.deoarece ai optiuni cu multe min si sms-uri.de ex, eu am 3000 de min, sms nelimitat(in retea) si 75 min nat si internat pe fix si 75 de sms-uri nat cu 5euro.si mi se pare o optiune f faina tongue