| uply a întrebat:

La multi ani TPU! Cum fac sa-mi apara pe youtube istoricul cautarilor? Multumesc! Promit sadau funda!

Răspuns Câştigător
| RoberT1993 a răspuns:

Nu exista

8 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Dai click pe triunghiul de langa poza ta de profil sa iti apare in dreapta o lista cu cele mai recente videoclipuri.

| LetsPutASmileOnYourFace a răspuns:

In dreapta sus pe Youtube, unde iti vezi numele este un fel de sageata in jos langa nume. Apasa pe ea, si da-i pe "history" ^_^ Asta desigur, daca ai un cont. Trebuie sa ai un cont ca sa iti vezi isotircul.

| Geea3231 a răspuns:

Depinde...daca nu ai cont poti afla de la istoricul de la Google.dar daca ai cont iti apare o coloana jos sub emblema YouTube "ce puteti viziona"."abonamentele mele" iar penultimul "istoric". Sper ca ti-am fost de ajutor, o zi minunata:*

| uply explică:

Ati inteles gresit intrebarea toti.Pe mine ma intereseaza sa vad cum dau ca sa-mi apara istoricul la ce am cautat, nu la ce am vizionat.

| uply explică:

Exact ca la google cand dai la istoric.

| Mugurel33 a răspuns:

Pai este foarte simplu... daca ai cont pe youtube in col sus in partea dreapta este fotografiea pe care ai pus-o tu...
-apesi pe fotografie
-iti apare un sir de un meniu si an partea dreapta diferite videoclipuri si scrie Favorites, Likes, History. si alegi history. si cam atit.

| uply explică (pentru RoberT1993):

Te rog sa stergi acest videoclip.Nu vreau ca numele meu de utilizator sa fie facut public.