| RuxiKasandra a întrebat:

La nokia e5 pot pune parola la mesaje?

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Daaa poti pune parola la orice, apoi te vei da de ceasul mortii ca ai uitat parola si telefonul va deveni un obiect de muzeu.Aicia sunt zeci de "cazuri" care plang si intreaba disperati cum sa faca sa isi recapete controlul asupra telefonului parolat.Deci?

| RuxiKasandra explică (pentru traveler):

Si eu cu ce sunt devina ca ei sunt uituci si isi pun o parola pe care o uita? am intrebat frumos daca se poate si daca da, cum. nu aveam nevoie de un raspuns asemenea