| valeeExpress a întrebat:

La o tableta Serioux de 400 lei, merge bine touch-ul, la o atingere usoara?

4 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

O tableta foarte buna este aceasta: http://timez.ro/......-pret-mic/

| valeeExpress explică (pentru supermamici):

Si o tableta Serioux are touchul bun?

| Andy88 a răspuns:

Nu prea merg bine Serioux. Am o cunostinta cu una pe care a reparato de 3 ori in 4 luni si pana la urma iau retras garantia ca cica a fost scapata... Daca vrei supertableta ia-ti Allview dar nu Speed City ci Alldro Speed Duo pe care o am si eu. O iei de la Flanco cu 549 lei cu garantie 2 ani. E perfecta pentru jocuri aplicatii navigare pe net si altele.

| Andy88 a răspuns:

Dar nu prea merge tochul apasat usor.