| anonim_4396 a întrebat:

La un telefon Lg Kp 500 cele trei butoane de sub touchcren- cel de raspuns apel, meniu rapid si incheiere apel nu se aprind mereu, iar cand se aprind ori e aprins doar unul dintre cele trei ori sta aprins cateva ore si dupa li se inchide ledul care le lumineaza. Poate sa fie din cauza vreunui contact slab?

Răspuns Câştigător
| 4l3x a răspuns:

Eu am kp 501 si toate se aprind in acelasi timp, probabil ca e un contact undeva mai slabvwinking