| Floryn9 a întrebat:

Din ce cauza se inchide un apel la 1h/1h si ceva de vorbit la telefon?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este ceva normal.Tii reteaua ocupata.Ce aveti atata de vorbit?

| KodrutZ a răspuns:

Ca poate ai murit cu el la ureche. Gizas, ce draq ai de vb atita de stai cu ala in ureche o ora? Si dupa aia spuneti ca v-a batut dumnezo' cind faceti cancer la capatina...

| Floryn9 explică (pentru KodrutZ):

Bah KodrutZ...ce pot sa-ti fac....nu toti stau ca tine numai 1 minut la telefon, altii au iubit/e si au ce sa vorbeasca! tongue :O

| KodrutZ a răspuns (pentru Floryn9):

Magic, daca au iubit(e) cu adevarat ar fi o chestie sa vorbeasca face to face. Deh, am mai vazut eu de-astia care stateau juma' de ora sa vorbeasca timpenii gen "Am ajuns in fata. Cobori? Ce mai faci? Hai sa iti povestesc..." si stateau ca bivolii minute in sir la telefon cind un bip era suficient. Nu, nu e vorba de costuri, ci pur si simplu de faptul ca telefonia mobila iti da peste cap creierul/biocimpul.

| Floryn9 explică (pentru KodrutZ):

Nu ma refeream ca eu stau nu stiu cate ore la telefon, doar eram curios de ce se inchide la 1h, am auzit de la multi prieteni chestia asta...

| KodrutZ a răspuns (pentru Floryn9):

Cum s-a mai zis, poate pentru a elibera reteaua.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Este o setare de la compania de telefonie.

| InVisible99 a răspuns:

Asa e la toate companiile de telefonie, e ca o metoda de protectie sa se faca aceste intreruperi

| ivanhoe a răspuns:

E posibil sa il ai setat sa se opreasca dupa un anumit interval de timp. Incearca sa-i schimbi setarea respectiva sau revino la setarile din fabrica. Incearca, poate merge. Bafta!