| sergiu2525 a întrebat:

La vlc media player, la filme, nu vrea sa modificesubtitrarea in nici un fel, nici la font, nici sa fie miscata, deci practic nu pot executa vreo comanda asupra subtitrarii. Ce pot face? (folosesc de 1 zi acest player, nu imi recomandati altceva)

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Sa stii ca daca nu poti modifica subtitrarea, nu poti decat sa descarci multe chestii pentru el(cred) care sa-l strice mai rau, ai zis sa nu-ti recomandam altceva, dar eu o fac. Recomand Km player, care este cel mai bun program de vizionat filme, si poti modifica subtitrarea de asemeneahappy