| JustAStranger a întrebat:

Laptop-ul meu este infestat cu g.exe am incercat o scanare offline windows sinnu a mers ( scanarea a avut loc dupa ce am resetat device-ul la setarile dintr-o zi in care nu prezenta simptone deoarece scanarea nu incepea inainte de reset ) virusul nu s-a dus oricum nici cu instructiunile celor de la Microsoft support, acum laptop-ul cand porneste intra automat in programul de reparare wondows. Ce pot face?

6 răspunsuri:
| mytyka a răspuns:

Încearca sa repari windowsul cu cd de instalare. Dacă nu merge cred ca trebuie o reinstalare a windows-ului.

| JustAStranger explică (pentru mytyka):

Am reinstalat windows.ul odata dar nu stiu cum sa il il repar cu stick.ul poti sa-mi dai un link pentru un tutorial sau ceva