| Didanyel a întrebat:

Luminozitatea ecranului meu o ia razna in sensul ca atunci cand deschid ceva inchis la culoare ecranul se deschide iar atunci cand e ceva luminos ecranul se inchide la culoare. Stiu ca am instalat ceva aplicatie de luminozitate la display mai demult dar am sters-o. Doar sa reinstalez windowsul ma poate ajuta?

1 răspuns:
| Algo098 a răspuns:

Uneori se poate reinstala aplicatia care a generat problema, apoi in setarile celei aplicatii se fac toate setarile care fac ca acea aplicatie sa nu mai intervina in reglarea luminozitatii, apoi se dezinstaleaza din nou aplicatia.