| ZuuZaaA a întrebat:

M-am saturat de reclamele care apar de fiecare data cand deschid o pagina web si am avut intentia de a-mi instala si eu Adblock. Problema este ca am incercat de multe ori dar este inutil,imi da o eroare, ceva de genul:net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT. Ma poate ajuta cineva sa-i dau de capat va rog frumos?

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ia vezi ZuuZoo aici: http://www.epasystems.ro/adwcleaner/

| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti face o scanare online a computerului...
http://www.programegratuitepc.com/p/scanare-online.html
Iti recomand eset si kaspersky! Daca nu ai virusei in computer (ori daca ai scapat de ei) cauta pe net malwarebytes anti-malware free, il instalezi si scanezi cu el; poti instala si un ccleaner (varianta free...).
http://www.piriform.com/ccleaner/download
Reinstaleaza firefox, dupa care intri in tools, options, security, si gasesti - use a master pasword - iti treci o parola, restart firefox. Dupa ce ai trecut de acesti pasi poti instala adblock si ghostery; nu ar mai trebui sa ai eroare! Daca nu merge imi spui si iti trimit si altceva care sa te ajute!

| Lothar a răspuns:

Ai chrome? Intra pe site asta si zi ce scrie : chrome://version

| ZuuZaaA explică (pentru Lothar):

Da,am google chrome.

| Lothar a răspuns:

Http://laptapos.com/......le-chrome/
Incearca si tu astea. daca nu merge downloadeaza ccleaner si uita-te pe youtube cum il folosesti.
Daca nici atunci nu merge imi spui si vedem alta metoda

| ZuuZaaA explică (pentru Lothar):

Vaii,cate trebuie sa faci, nu ma descurclaughing

| Lothar a răspuns (pentru ZuuZaaA):

Nu trebuie sa faci atatea.una din ele e buna, deci trebuie sa o nimeresti p aia.
Tu ia alta versiune de chrome, probabil de aia iti face asa