| Nesto a întrebat:

M si eu o problema cu PC-u, cred ca imi distruge mouse-urile. Am deja 3 mouse-uri prin USB si aceeasi problema la toate, de la un timp de vreme incep sa se blocheze constant cate odata trebuie sa il reconectez la PC. Mi-am luat si un mouse prin PS/2, mi-a mers foarte bine cateva zile pana intr-o zi cand nu mi-a mai mers deloc (ledu este aprins dar cursorul nu se misca si nu merg nici click stanga nici click dreapta). Ziceam sa incerc un mouse wireless dar imi este frica sa nu dau bani degeaba pe el.

Răspuns Câştigător
| Dinnozzo a răspuns:

1.Salut! laughing
2.Ca sa fii sigur ce are si sa rezolvi si problema, cel mai sigur ar fi sa te duci la un service.
3.Depinde cat ai dat pe mouse-uri.Ca daca ai dat 5-10 lei, e clar de ce se strica.
4.Astept funda! big grin