| D3l a întrebat:

Buna!
Am o problema cu mouse-ul si sper sa gasesc raspunsul si rezolvarea aici happy.
So. Am un mouse optic Hp 2.4Ghz wireless si pur si simplu nu mai merge in sensul ca nu se mai misca sageata pe desktop; in schimb, clikurile stanga/dreapta merg fara nicio problema. Am incercat sa ii scot bateria, sa il inchid si sa il deschid... sa schimb locul usb`ului, dar degeaba. Aseara la fel mi s`a intamplat, insa am schimbat locul usb`ului si a mers, insa astazi nu worried. spuneti-mi ce as mai putea sa-i fac sa functioneze din nou?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Cumpara altul...Asa am patit si eu si nu am mai avut ce sa ii facwinking

happy

| superstar_3063 a răspuns:

E de la bateriewinking