| HeadShotttttt a întrebat:

Ma am instalat o porcarie numita Niwradsoft.Am windows XP si mi-a facut bara si iconitele ca la windows 7. L-am dezinstalat..bara a disparut dar mi-au ramas iconitele ca la windows 7straight faceProgramu nu mai exista in PC. Ce sa fac sa le transform in stilul xp?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce l-ai dezinstalat? De preferat este sa folosesti Revo uninstaler care inlatura si fisierele negasite de dezinstalatorul programului.

| Topws_Remix_1986 a răspuns:

Stii de ce s-a intamplat asta! ..Asta s-a intamplat ca te-ai dus la propietati ai dat aspect si ai sters celelalte teme si a ramas aia cu 7. Dar ai dezinstalat remix seven si asa ai ramas fara nici o bara de start

| HeadShotttttt explică (pentru Topws_Remix_1986):

Nu..nu mai am bara cu 7 in Appareance.Sunt doar cele de la XP.Mie doar iconitele mi-au ramas ca la Windows 7 si vreau sa le fac din nou ca la XP.Ce ar trebui sa fac?

| Popescu_Adina_1994 a răspuns:

Nici eu nu stiu si eu caut o solutie de ceva vreme ai gasi?