| WildLife a întrebat:

Ma joc tample run2 pe tableta si sunt logat cu google, daca resetez tableta si imi iau iar jocul imi ramane salvat tot progresul?

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

O vei lua de la capat. Odata ce jocul va fi sters din tableta, progresul nu are cum sa ramana dupa resetare.

| andreicaia99 a răspuns:

Daca era ceva de genul ca aveai tu un cont si pe contul ala tu aveai un progres pe un respectiv joc nu ti se stergea progresu dar asa ca stergi jocu si resetezi si tableta nu iti va ramane

| AlexDu a răspuns:

Nu ti se va salva, o vei lua de la capat, chiar daca esti logat. big grin

| miticleo a răspuns:

Nu ti se va salva la niciun joc de pe tableta