| Kywwy a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva? Atunci cand intru cu mozzila firefox sau internet explorer pe facebook ca exemplu imi spune ca certificatul a expirat, si nu ma lasa nici pe yahoo messenger sa ma autentific si deja e a doua oara cand schimb windowsul din cauza asta. Din ce cauza e?

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Mai reinstealeaza windows-ul de vreo 48 de ori, poate iti dai seama intr-un final ca reinstalarea e o tampenie si nu rezolva nici o problema.

Eroarea o da din cauza datei de la calculator. Pune data si ora corecta si seteaza fusul orar corect(daca esti in Romania e UTC+2).

1 răspuns:
| MihaiTT a răspuns:

Problema este din windows daca te uiti la data si ora vei vedea ca nu este cea de azi...