| adriiiian a întrebat:

Salut ma poate ajuta si pe mine cineva recent mi-am facut windowsul acela care il folosesc de mult timp si nu am mai avut probleme si daca vreau sa descarc de pe internet explorer mozzila, opera sau google chrome toate se opresc la 99% si nu mai vor sa se descarce stie cineva care ar fi problema? Multumesc

2 răspunsuri:
| ParadoxRO a răspuns:

Încearcă aşa

(Pentru Internet Explorer)
-Click Tools
-Click Internet Options
-Click the Advanced tab
-Click Reset...
-Click Reset
-Click Close
-Close Internet Explorer
-Open Internet Explorer

| adriiiian explică:

Nu ma lasa sa descarc o gramada de programe mi se opresc toate la 99% si gata am schimbat si alt windows si tot nu merge