| AnnonnymmoussX a întrebat:

Ma scuzati daca nu am pus intrebarea in ce categorie trebuie, dar am nevoie urgent de ajutor. De curand un program svchost.exe imi tot cere permisiunea pentru orice program pe care il pornesc, iar daca nu ii dau permisiunea nu se porneste programul. In ultimul timp nu mai pot copia fisiere, iar PC se misca de 2 ori mai lent. In Task Manager imi apar in jur de 7-8 procese ale svchost.exe. Am incercat sa rezolv ca pe alte site-uri, dar nu am reusit sa fac nimic. Cum pot scapa de aceasta problema?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EuDarii a răspuns:

Eu zic sa il stergi cat de repede poti, o sa ai probleme cu dispozitivul daca nu ai dejaa.