| Elena_Cristina_1995_Jy04 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor! de curand am reincarcat cartusele, ambele, la imprimanta Cannon pixma mp250. si de atunci imi da eroarea e05. am incercat sa o rezolv cu ajutorul unu tutorial si tot nu a mers. ultima data cand am incercat sa o repar mi s-a stins si de atunci nu se mai porneste. Acum ce ii fac sa pot macar sa o pornesc?

4 răspunsuri:
| 5Cx a răspuns:

Incearca la un magazin de specialitate, adica un magazin de electronice si reparatii.

| Elena_Cristina_1995_Jy04 explică (pentru 5Cx):

Am mai avut odata problema asta(eroarea nu si faptul ca nu se mai deschide) si a trebuit sa imi iau alte cartuse...

| 5Cx a răspuns (pentru Elena_Cristina_1995_Jy04):

Ok, ma bucur ca ai gasit problema, sper sa mearga. big grin

| Miea a răspuns:

Cartusele sunt de vina, nu le mai considera originale.