| daninicol a întrebat:

Merge sa pun Windows 7 pe acest pc? http://h10010.www1.hp.com/......35301.html ca i-am mai pus eu ram si acum are 4gb si doresc sa ii achizitionez si o placa video 512mb si vreau sa stiu daca merge sau daca se merita ca sa stiu daca raman pe XP sau incerc Windows 7.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Cu 4 gb ram merge, mergea și cu 2 gb dar va trebui să pui window pe 64 bits altfel nu va recunoaște decât 3, 5 gb din ram.

3 răspunsuri:
| hmfkdhdfhufgfgh a răspuns:

Nu are doar 512 si iti trebuie 1024 cel putin

| daninicol explică (pentru hmfkdhdfhufgfgh):

512 ram? Am mentionat ca am cumparat mai multi rami si acum am 4gb ram daca la asta te refereai

| DDX99 a răspuns:

Eu zic ca ar merge dupa ce iei placa vidio si daca ai pus rami n-ar trebui sa ai probleme.