| adriangabor92 a întrebat:

Merge windows xp pe modelul de laptop compaq presario cq61-210sq cu intel dual core, 250 gb si 3072 mb ddr2/800mhz?

Răspuns Câştigător
| www.filme-hd.do.am a răspuns:

big grin stiam ca windows XP merge pe orice calculator sau laptop

6 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Bine inteles ca iti merge, cauta un xp sp3 64biti, il faci cd bootabil si pui driverele de sata, si o sa poti sa il instalezi.
1. este dual core.
2. ai 3 gb de ram
3. 250gb spatiu de stocare.

puteai sa cauti pe google sa vezi care sunt cerintele minime la windows xp happy

| DonAnonymius a răspuns:

Merge.

| Oxandero a răspuns:

Merge si windows 7, pe 64 de biti. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge! eu am presario cq60 l-am cumparat nou avea pe el vista home basic si am incercat winsows xp, last xp, si 7 nu mi-a reusit nici unul! acum am o versiune de windows 7 ultimate care e ok il am d citeva luni s n-am avut probleme. Eu te-as sfatui daca l-ai luat nou cu un windows anume ala sa til pui. Nu te chinui cu altele ca eu am patit-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiam eu trebuie sa ai minim 4gb RAM pentru a instala un Windows pe 64 de biti. Normal ar trebui sa iti mearga, dar nu iti recomand, deoarece pe laptoptopul tau iti merge lejer Windows 7big grin.

| florinuk a răspuns:

Nu merge! eu am presario cq60 l-am cumparat nou avea pe el vista home basic si am incercat winsows xp,last xp, si 7 nu mia reusit nici unul! acum am o versiune de windows 7 ultimate care e ok il am d citeva luni s n-am avut probleme. Eu te-as sfatui daca l-ai luat nou cu un windows anume ala sa til pui. Nu te chinui cu altele ca eu am patit-o.