| paulpaul25 a întrebat:

Merita sa imi iau un Sony Ericsson Xperia X10 Black? Vreau sa dau nokia n96,pe care il am acum pe un Xperia X10 + 400 ron din partea mea! Ce ziceti ? Merita?Caut un telefon android cu un aspect prietenos si bun pentru jocuri si aplicatii dar si cu un display mare! Vreau si recomandari! Funda pentru cel mai bun!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merge, dar mai bine sa ti-l cumperi tu ca sa nu intampini surprize ca nu-ti merge bine. Eu am un xperia 8 si imi tine bateria aproape o saptamana dar nu-l butonez mult.

| paulpaul25 explică:

Am auzit despre x10 ca ar avea ceva inconveniente precum feed-back-ul touch-screenului, adica trebuie sa apesi de mai multe ori pe o iconita ca sa intre in aplicatie sau.Si nu stiu sigur daca are multitouch, mai ales pentru zoom -in, zoom-out! E adevarat? Daca stiti si alte parti bune sau rele, va rog sa imi spuneti! Si care este ultima versiune de Android care ruleaza cel mai bine pe acest telefon?

| camon12 a răspuns:

Merita iti zic eu pretu la Sony Ericsson Xperia x10 totimpu se va mentine e un telefon foarte bun deci merita sigur il iei ieftina asculta-am fugi si nuami sta pe ganduri

| raza99 a răspuns:

De care anume vrei?