| silviutzu97 a întrebat:

Mi-am luat un telefon nou, un Sony Ericsson Xperia Neo V si are Android 4.0. As vrea o lista cu mai multe aplicatii, jocuri sau din astea! Intelegeti voi! Astept mai multe listewinking! Funda pentru cele mai bune!

10 răspunsuri:
| CosticaShtrengarul a răspuns:

Am eu cu gramada jocuri! Dar eu am doar pentru Android 6.1.4 si nu is sigur dacaaa iti o sa mearga. Incercam?

| silviutzu97 explică (pentru CosticaShtrengarul):

Eu am Android 4.0.4. Fa-mi o lista de aplicatii care-s mai mistowinking

| CosticaShtrengarul a răspuns:

Sigur cu siguranta vrei sa iti fac lista? ca sa nu pierd timpul meu pretios degeaba de pomanicshke.

| silviutzu97 explică (pentru CosticaShtrengarul):

Da ma...fa o lista cu aplicatiile misto

| CosticaShtrengarul a răspuns:

1.Coace mamaliga! (e super pe touchwinking
2. Taie iti degetul(e)! (e sangeros in caz ca nu stiai)
3.Prinde-l pe Ignat! (e porc nu elefant cum crede toata lumea)
4.TPU pentru mobil (da' vezi ca nu functioneaza)
79. Durex publicitate intercativa cu sonor si sunet LOVE SEX! Funmda!?!?

| silviutzu97 explică (pentru CosticaShtrengarul):

Atat?

| CosticaShtrengarul a răspuns (pentru silviutzu97):

Aaaa..mai vrei? eu iti scriu o tona dacaaa vrei! credeam ca le-ai gasit deja! imi pare rau dar pe-aici prin Calaiesti netu nu prea merge tata ziua!

| CosticaShtrengarul a răspuns:

Ba strengare, mai vrei aplicatii? Ca eu am cu kilogramele!

| alexstb a răspuns:

Da-mi id tau sau baga-l pe al meu alex.dj45 si ti le dau pe messwinking funda :X