| GeorgeCTC a întrebat:

Merita sa-mi pun root pe Note2-ul meu? Funda celui mai convingator raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

De ce să îţi pui root? laughing
Root înseamnă să dai la anumite aplicaţii permisiuni de administrator şi să ai control deplin al telefonului (să îl forţezi)
Telefonul tău e deja destul de performant, nu merită să îi faci root

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Din moment ce ai pus intrebarea asta aici e clar ca nici nu stii foarte bine ce face acest root si nici la ce l-ai putea utiliza. Asa ca nu.

| LTAA a răspuns:

Pierzi garanția.

| Constantin_Butnaru_1985 a răspuns:

Nu,poti sa-ti bulesti telefonul sau tableta