| virusmortal a întrebat:

Merita sa te joci metin?

13 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Chiar daca femeile/gacicile provoaca nervi iti spun eu: ele provoaca mai putini decat jocurile, deci apucate de femei :D decat de jocuri. Daca reusesti sa le rezisti lor (femeilor) atunci poti sa joci ce vrei u =)) si nu glumesc. Intotdeauna e mai bine sa ai anturaj offline decat online, pentru ca offline ul e toata viata - pe cand online o sa iti treaca o data cu trecerea timpului.
Daca te intereseaza si alte Tutoriale PC, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro

| Zenithf a răspuns:

Cum sa zic eu, nici un joc nu merita jucat, ii pierdere de vreme, iti f. sanatatea si ochii cu noptile nedormite s. a., dar este al n. de fain. Da' nu metin, ca ii joc naspa, mai bine incearca rappelz, shayia, 2 moons sau alte jocuri, tot gen mmorpg dar mai faine. thinking

| Fan7a a răspuns:

Nu

| ChRoM a răspuns:

Eu dupa nivelul 25 m-am plictisit, trage concluzia laughing

| Hayat a răspuns:

Nu, nu merita nici un joc online nu merita. Am jucat Silkroad pe un sever privat, am facut 50 nu e mult dar am facut si cand s-a inchis serverul am pierdut caracterul, zile si noptile pierdute, ma gandesc la cei care au bagat bani in joc.

Concluzie nu merita! Joaca Assassin`s Creed sau daca iti plac jocurile in genu acesta joaca Ghotic 4 sau Two Worlds are cerinte mult mai mici fata de Ghotic

| pauladrian a răspuns:

Nu, o sa devii obsedat de joc si vei pierde timpul doar cu acest joc. Daca esti tanar, nu-ti strica tineretea cu jocuri...

| BlueBolty10 a răspuns:

Da, e foarte frumos, dar incearca si 4Story, este chiar mai frumos şi sper sa-l intelegi.

| vazelin a răspuns:

Nu! pentru ca devi obsedat, e un joc super slab si e plin de bug-uri!

| piulita1112 a răspuns:

Sincer merita. dar daca vrei un metin in care sa cresti f repede si gasesti iteme la negustor incearca metin2 dinamik sau gx sau un un server privat

| Boog a răspuns:

Intr-un fel da merita pentru ca si fratele meu joaca si vadca ca acum numai jocul ala il joaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... E naspa, mai bine joci WoW sau Lineage II

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oioi dar nu metin2 ci metin server privat