| Anonimus100 a întrebat:

Mi-a aparut ecranul albastru si de acolo rezulta ca am probleme cu placa de retea sau placa de baze, iar aceasta este o cauza ca nu imi merge netul? daca trebuie schimbata placa de retea/baza, trebuie sa imi reinstalez si windowsul?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi si cu memoria sau HDD-ul. Mergi la cineva care se pricepe. In principiu daca schimbi placa de baza, HDD-ul sau procesorul trebuie sa schimbi Windowsul. Pentru alte componente, nu.