| Prigat10 a întrebat:

Salut tpu...am reinstalat windowsul la un calc, am instalat driverele insa nu imi merge netul la el, nu imi recunoaste placa de retea. Ce trebuie sa fac...mshappy.

Răspuns Câştigător
| LolaCy a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema.am instalat toate driverele si am scos de pe net o gramada dar tot nu imi recunostea placa de retea.incearca sa reinstalezi un alt windows.eu asa am facut pentru ca un windows bun nu va avea nevoie de atatea drivere si va avea instalata gata placa de retea. sper ca te-am ajutat. funda?

1 răspuns:
| WinTerDrEam a răspuns:

Trebuie sa iei legatura cu firma la care esti abonat pentru internet si sa le explici ce ai facut. Numai ei te pot ajuta. Bafta.