| Flory_4599 a întrebat:

Mi-a bagat tata din greseala un id ciudat in lista de messenger si vreau sa il sterg, dar nu il gasesc in lista, dar il vad online la contacte cand intru pe mail. Ce ar trebui sa fac si cum pot sa il sterg?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Caută contactul în adress boock folosind bara aceea de căutare şi apoi cu clik dreapta selectează opţiune delete from addres boock şi va fi şters, şi daca te mai deranjează îi poţi da ignore.Succes

4 răspunsuri:
| Florin199221 a răspuns:

Poti sa iei numele persoanei din lista de mail, si sa o bagi in mesenger in bara de cautare. Ar trebuii sa iti apara persoana respectiva

| Buii a răspuns:

Daca ii stii numele, ai sus o bara unde dai search, ii scrii numele acolo, copiezi idul, dai delete, apoi ctrl+shift+p, ignore list si-l bagi acolo happy

| alexandra1993 a răspuns:

Click dreapta pe id/ delete contact from adress book

| LuluSiix a răspuns:

Pai atunci cand il vezi online, da-i ignor!
Sau poate e un virus...
Mi s-a intamplat si mie sa imi apara diferite id-uri ciudate in lista, care imi lasau niste mesaje, si le-am sters pe toate. big grin