| Cretaker a întrebat:

Mi-a disparut icon-ul 'Safely Remove Hardware'
Ce as putea sa fac, stie careva vreo solutie? Serios.

Nu vreau sa ma risc.

http://i.imgur.com/4oKbm.png

7 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Cred că eşti mândru tare de comic-ul ăsta, de l-ai postat în cadrul a 2 întrebări smug

| lunarwolf a răspuns:

Bă,și eu mi-l trag tot timpul fără să folosesc altceva pentru ajutor.
N-am avut probleme niciodată. big grin

Du-te și tu la un centru dintr-ăsta pentru laptops, poate te ajută ei.thinking

| bombănucleară a răspuns:

Nu inteleg...

| Muflă a răspuns:

Prostii, eu îl trag mereu aşa şi n-am păţit nimic oh go on Nici măcar o dată. Acum mă duc să-mi lustruiesc piciorul de lemn dacă mă scuzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar folosesc mereu Safely Remove laughing
Si tot o sa-l folosesc, caci se pare ca unii intampina probleme medicale grave...

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Daca ai pus intrebarea asta la Tehnologie, intr-adevar e o problema.
Tare comicu'!

| Madison a răspuns:

rolling on the floor asta se intampla daca ai win7