| Pika666 a întrebat:

Buna TPU.Mi-am cumparat un laptop Fiujitsu Siemens si am vrut sa ma uit la niste filme ce le aveam pe un USB care in PC imi merge dar cand il introduceam imi arata jos in colt un icon cu "Safely Remove Hardware" sau ceva de genul...Si nu mi se deschide sa vad fisierele.Am incarcat si cu un Memory Card SD si imi arata la fel.Ce pot sa fac sa mearga.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Incearca sa pui antivirusul pe pauza (sau sa-l opresti pana iti citeste USB-ul) dupa care sa bagi USB-ul in alt port.

| Pika666 explică (pentru Gas):

Nu mi-am instalat niciun Antivirus deocamdata, si nu merge in niciun port.

| Gas a răspuns (pentru Pika666):

Driverele placii de baza le-ai instalat?

| tzutzy_3632 a răspuns:

Incearca in toate porturile USB