| anonimg a întrebat:

Mi-a disparut taskbar fara ca sa fie bifata in properties "auto-hide".
O pot vedea doar daca apas butonul "windows".
Cine ma ajuta?

6 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Intra in Task Manager CTRL+ALT+DELETE->applications->New Task->explorer.exe->ok si v-a aparea taskbar! Bafta!

| valentingb a răspuns:

Si daca l-ai primit, trebuia sa-l postezi pe TPU, speriosule?

| anonimg explică:

Dupa ce m-am straduit sa pun in aplicare primele 2 raspunsuri -si nu au mers niciunul, am incercat sa-l fac singur. (Pt Gallaxy: casuta aceea nu era bifata, dupa cum am mentionat. Pt danut222: nu am mai incercat varianta ta).
Am dat click dr. pe taskbar-properties-start menu-customize-use default setings.
Va multumesc tuturor.

| LuFacs a răspuns:

Nu ti-a disparut, du sageata de la mouse jos si trage-l inapoi

| danut222 a răspuns:

Descarca "http://www.taskmanagerfix.com/" si intr in el dai enable si ti se activeaza iar funda?

| Gallaxy a răspuns:

Intrii in start-> settings -> control panel -> taskbar and start menu si debifezi autohide taskbar. apply, Ok. Funda?