| FlorinSalamNr1 a întrebat:

De cateva zile cand intru in google chrome sau deschid o fereastra si ii dau maximize, acea fereastra imi acopera bara de jos (taskbar-ul) si asta ma incomodeaza.Cum as putea sa o fac sa nu mai dispara? Am windows 7, browserul nu e fullscreen, nu am bifata casuta aia cu auto-hide. Funda+vot pentru cel mai folositor raspuns.

Răspuns Câştigător
| hateSock666 a răspuns:

Am vazut intrebarea si m-am gandit sa iti raspund desi nu cred ca te voi ajuta mult. Cred ca e de la Chrome sau pur si simplu de la tastele "F"( F1 F2 etc.) nu stiu sigur pentru ca nu folosesc Chrome (Folosesc Opera ca e mai bun( nu fac reclama)) dar cam asta ar trebui sa fie. Deci, da incearca la setari, cu F-urile, sau instaleaza alt browser (Opera). Sper ca te-am ajutat macar un pic. happy

| FlorinSalamNr1 explică (pentru hateSock666):

Am facut cum mi-ai zis si a mers, dar mi-am instalat opera

1 răspuns: