| iSaN a întrebat:

Mi-am bagat telefonul la incarcat acum cateva minute si m-am uitat pe el acum sa vad cat e ceasul, si ecranul nu mai porneste dar daca dau sa se deblogheze vibreaza ca si cum s-ar debloca, ce sa fac in legatura cu asta? P.S - Am un Huawei ascend y220

Răspuns Câştigător
| Reyskate99 a răspuns:

Lasa-l la incarcat un timp si nu il mai bazai... daca face asa si dupa cateva ore de incarcat du-l la service, ar putea sa ti se fi dus display-ul sau alte probleme.

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Sal pai e moarta bateriia de tot posibil sa fie de la frig hmmm lasa asa la incarcat si daca face la fel dul macar la un servis sa til verifice sa-ti zica cu exactitate ce are el.