| Ex89 a întrebat:

Mi-am cumparat recent un adaptor wi-fi ca sa prind internet de la un vecin problema este ca prind semnal bun dar viteza este foarte slaba, cand intru la setari imi arata 50Mbps si cand intru pe un site imi scade la 1 Mbps, de pe tableta merge foarte bine cand o conectez la PC imi merge cu 500Mbps si am semnal slab la ea.
Mentionez ca adaptorul este Tenda w326u pe internet este foarte laudat

1 răspuns:
| Perfectshoter a răspuns:

Aceasta este o eroare la internet mi s-a intamplat si mie trebuie ca cel care ara wi-fi sa il reporneasca ca sa mearga internetul bine.