| Horror21 a întrebat:

Mi-am cumparat un subwoofer loghitech ls21 acum 3 saptamani.
Nu am avut nici un fel de problema cu el dar acum 3-4 zile am descoperit ca daca tin bass la maxim si volumul boxelor aproape de minim se aude un zgomot urat un fel de harjait. Cand dau la maxim nu se mai aude acel zgomot..stie cineva ce sa fac?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Este unzgomot de fond, probabil de la inregistrarea cd-ului.

| Horror21 explică (pentru express11):

Ascult dupa youtube. laughing

| express11 a răspuns (pentru Horror21):

Atunci din cauza bass.de multe ori difuzoarele nu se ridica la puterea amplificatorului.de multe ori asta depinde si de firma producatoare.