| Loly a întrebat:

Mi-am descarcat bleutooth pe pc dar nu mi-l gaseste de pe telefon.Trebuie sa setez ceva sau cum?

3 răspunsuri:
| Softit a răspuns:

:O E ca şi cum ai spune că ai descărcat NET de pe un DVD, dar nu merge NETul laughing

| lebek01 a răspuns (pentru Softit):

Maxim frate laughing) AMDphenom

| lebek01 a răspuns:

Frate esti belea laughing) stii cum arata un adaptor usb? asa arata ceea ce vrei tu sa faci, il introduci, se instaleaza automat daca ai win 7, si ai bleutooth la pc si transferi media pe sau de pe telefon ...bafta sa ai, ala ajunge 30 lei sau mai mult si nu iti mai trebuie program de pe net, programele de pe net inseamna virusi...