| Ramo137 a întrebat:

Mi-am facut cont pe wattpad dar nu ma lasa sa-mi schimb numele sad m-am logat cu facebook-ul.
zice asa daca il schimb : Profilul tău de utilizator și link-urile se vor modifica și cele vechi nu vor mai funcționa.
adica facebook-ul v-a patii ceva? sper sa nu.
si imi mai zice ca parola e gresita dar o scriu corecta.

Răspuns Câştigător
| BlazeyAlly a răspuns:

Nu, Facebook-ul nu va pati nimic, insa dupa ce o sa iti schimbi numele de utilizator la orice ai comentat cu vechiul tau nume, cand ceilalti o sa apese o sa le dea eroare pentru ca tu ti-ai schimbat numele.
Gen: Eu mi l-am schimbat din Laurie-Marie in Spread-YourWings si in orice am comentat pe cand eram ''Laurie-Marie'' acum cand apas sa vad imi da eroare.