| arn64 a întrebat:

Mi-am facut un forum aici: http://arnhorum.forumcreativ.ro/forum.htm. Stiti cum fac subiecte noi, topicuri teme? dau fundita.

Răspuns Câştigător
| PitiqaaaxD a răspuns:

Dupa ce te loghezi (ca admin) iti apare in partea de jos panoul de control si acolo poti crea categorii, topicuri. tema o shimb tot de acolo si alegi schimba/seteaza tema. ceva de genul big grin. si dupa ce ai creat un topic.itri in el si dai pe creeare subiect si il creezi.
Sper ca am fost destul de explicita big grin.

Bafta!

4 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Stiu. Dupa ce te loghezi cu username-ul admin si parola ta intri la Home si acolo, in josul pagini ai ceva de genul editare sau panou de control.Intri acolo si intri la optiunea 1 si apesi + pentru a crea o noua categorie.

| arn64 explică:

Nu am gasit.

| arn64 explică:

Am inteles. Din pacate mi-am uitat parola crying, inca astept un mesaj cu parola mea.

| arn64 explică:

Am rezolvat, merci happy